Kripto ticareti ile ilgili sürekli konuşulan botlar, 7/24 işlem stratejileri çalıştırıp sizin yerinize gereken ticareti yapan programlardır. Açık kaynaklı Zenbot’u sizlerle paylaşmak istedim.

Açık kaynaklı / ücretsiz çalışan bu botlar sayesinde otomatik kripto para ticareti yapabileceksiniz.  Programlar ücretsiz olsa bile otomatik olarak işlemlerinizi kârlı tutabilmek için bir çok özellik de sunar. Bu programların kullanımı için biraz program indirme, çalıştırma ve komut satırı konularına çok az da olsa hakim olmanız gerekmektedir

ZENBOT

Zenbot masaüstünde çalıştırılabilen ve bulutta barınan popüler bir kripto ticaret botudur. Programın içerisinde hızlı bir şekilde ayarlayabileceğiniz bir düzine ticaret stratejisi vardır. Eğer javascript ile ilgili bilginiz var ise kendi stratejilerinizi de kod ile ekleyebilirsiniz. Ayrıca yazılımı kendi deposundan indirebilir, teknik analizleri görebilir ve örnek kullanımları görebilirsiniz.

Artıları

  • Sürekli güncel
  • Birçok borsa ile uygun çalışma
  • Aktif topluluk
  • Paper/Live Trading Metodu
  • SMS, Anlaşmazlık ve Diğer bir çok bildirim hizmeti
  • Detaylı Backtesting sonuçları

Eksileri

  • Kullanıcı Arabirimi yok, tamamen kod satırı ile çalışmaktadır.
  • Backtesting yavaş olabilir

Zenbot, yatırımcıların stratejilerini otomatikleştirip alım satım yapmak üzere tasarlanmış mükemmel bir platformdur. Eğer biraz komut satırı kullanmaya aşinaysanız hiç bir zorluk çekmeyeceksiniz. Ayrıca sizin ticari stratejilerinize optimizasyon sunarak kendi algoritması ile destekleyici bir çok yardımcı araç ile birlikte gelir. Zenbot’u kendi bilgisayarınıza da kurabilirsiniz, bir uzan sunucuya da kurabilirsiniz. Program için önemli olan bir durum ise bazı borsalara bizim ülkemizden giriş yasağı olabiliyor, bu sebeple programı hiç kapanmayacak, çevrimdışı olmayacak ve üzerinde vpn kurulu bir bilgisayara yüklemeniz olacaktır.

Yazılımı indirmek ve ayrıntılı bir kullanım klavuzu okumak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Zenbot İndir
Paylaşmak İstersen

YAZAR HAKKINDA