Warren Buffet Kripto Dünyasında pek sevilmeyen bir insan, kendisini bitcoin hakkında atıp tutması ile tanıyoruz. Kısa bir süre önce de Bitcoin’in hiç bir değeri olmadığını söyleyen Buffet, Kripto madencisi Berkshire Hathaway yöneticisine olumsuz yorum yaptı.

Warren Buffet Genesis Mining Durur mu ? Yapıştırmış Cevabı!

Genesis Mining’in kurucularından biri olan Marco Krohn’e göre Warren Buffet sadece Bitcoin hakında değil “yatırım” konusunda çok bilgili sayılmıyor.Buffet, kendisi Google ve Amazon gibi platformların potansiyelini göremediği için pişman. Buffet’ın Apple’a bile yıllar sonra yatırım isteksiz şekilde yatırım yaptığını dile getiren Krohn, Buffet’ın çok da ciddiye alınmamasını duyurmak istiyor.

” Warren: Google ve Amazon konusunda yanıldığını söyledin. Belki Bitcoin konusunda da yanılıyorsundur “

Krohn Buffet’ın hatalı yatırımlarını billboardlar ile gösterdi, hatta bu billboardların bir diğer özelliği ise, Buffet’ın tam Omaha’daki ofisinin önünde olması.

Buffet’ı tersleyen billboard, madencilik devinin (Genesis Mining) sürdürdüğü büyük bir Bitcoin Farkındalık kampanyasının bir parçası. Dünya’nın en büyük madenci kuruluşunun sahiplerinden olan Krohn, kötü eleştirmenleri azarlamalarıyla da biliniyor.

Sizce kripto eleştirmenlerine bu şekilde karşılıklar verilmeli mi? Warren Buffet Blockchain ve Bitcoin hakkında hiç bir bilgi sahibi değil mi? Fikirlerinizi yorum olarak bizimle paylaşın.

Paylaşmak İstersen

YAZAR HAKKINDA