Bugün itibari ile, Bitcoin 4000 $ ‘ın biraz üzerinde işlem görüyor, Ethereum 122 $’ dan satılıyor ve Litecoin 35 $ ‘da işlem görüyor.Kripto koin fiyatlarının büyük ölçüde azaldığı ve tüm zamanların en büyük seviyelerinin altına düştüğü açık. Birçok yatırımcı için, bu işten çıkma zamanı olabilir, ya da bazı eleştirmenlere katılarak kripto borsalarını bir dolandırıcılık olayı olarak kınama zamanı olabilir.

Ancak, bu süre içerisinde fiyatlar uçtuğunda satın alma şansınızın olmadığı kripto paralardan bazılarını almak için en iyi zaman olduğunu kestirmek önemlidir. Bu yazıda, yatırımcılara başka bir şans yakalamak için yeteri kadar aşağılarda gezinen üç kripto parayı inceleyeceğiz.

DASH
Dash’ın tüm zamanların en yüksek fiyatına nasıl sıçradığı hala şaşırtıcı. Yatırımcılara potansiyelini tanıtmak için sınırlı bir süre tanıdı. Dash, Eylül 2014 ile Temmuz 2016 arasında 2 ve 11 ABD Doları arasında değişti. Bunların hepsi, Dash, çevrimiçi olan salt bir varlıktan başka bir şey değildi ve birçok yatırımcıya göre, Bitcoin’in yaptığı gibi% 1000 oranında artma potansiyeli yoktu. 20 Aralık 2017’de, Dash 1541 $ seviyesinde işlem görmeye başladı.

Bu fiyat artışı birçok yatırımcı için sürpriz oldu. Dash’ın küçük bir tedarik kaynağına (87 milyon) sahip olduğuna dikkat çekerek fiyat değişikliğine çok duyarlı. Şu anda 99 $ ‘da işlem görüyor. Bu fiyat ne kadar yükselebileceğini öngörebilenler için çok ucuz bir miktar. Dash, hala kripto para birimlerinin büyük bir geri dönüş gerçekleştireceğine inanan yatırımcılar için mükemmel bir satın alım.

Bitcoin Gold
Bitcoin gold, portföyünüzde bulunmasını isteyebileceğiniz bir diğer varlık. Kripto borsasında, Bitcoin gibi 17 milyonluk bir tedarik kapasitesine sahip ve 23 Ekim 2017’de tüm zamanların en yüksek sıçrayışını yapıp 479 doları gördü. Bugün, Bitcoin Gold 19 $ ‘da işlem görüyor. Bunu satın almanın doğru zamanı olduğu düşünürseniz piyasa patlamasına yetişme şansınızı katlayabilirsiniz.

Ethereum Classic
Ethereum Classic, 14 Ocak 2018 tarihinde 45 $ ‘dan işlem gördü, ancak şu anda 4.9 $’ dolaylarında seyretmekte. Mevcut 106 milyonluk bir tedarikçiye sahip ve büyük olma yolunda ilerliyor. Piyasada ki geri çekilme ile, kripto para birimlerinin tüm kralları fiyat eğrisine bir düşüş kaydetmiştir. Ethereum Classic’in, Ethereum’dan daha iyi özellikler sunduğu söyleniyor ve fiyatta er ya da geç Ether’i geçme potansiyeline sahip.

Paylaşmak İstersen

YAZAR HAKKINDA