Stratis nedir? Stratis finans ile ilgili şirketlere yönelik tasarlanmış bir platformdur. Blockchain teknolojisinden faydalanmak isteyen işletmeleri ve kullanıcılara daha kaliteli hizmet vermek isteyen şirketler Stratis platformundan yararlanabilir.

Stratis Nedir ?

Stratis şirketlere kendi blockchain tabanlı uygulamalarını yaratabilme imkanı tanıyan ve uygulama geliştirme sürecini basitleştiren bir blockchain teknolojisidir. Stratis kendi ağı üzerinde başka şirketlerin, şahısların vb. üçüncü kişilerin blockchainler oluşturmasına izin veriyor. Startis  Blockchain’i üzerinde güvence altına alınan bu blockchainler kullanıcı gereksinim ve isteklerine göre düzenlenebiliyor. Ayrıca belirli uygulama ve şirketler bu blockchain geliştirme arayüzüne de erişebiliyorlar.

Stratis Ağında oluşan yan blocklar sayesinde şirketler uygulamalarını çok kolay bir şekilde başlatabiliyor, üstelik bir çok masraftan ve kendileri yapacak olsa kaybedecekleri süreden kurtulmuş oluyorlar. Stratis’in bir diğer avantajı ise Stratis müşterileri önceden var olan blockchainlerin, Ethereum, Waves vb. özelliklerinden de faydalanabiliyor.  Üstelik Stratis ekibi kullanıcılarına bir çok farklı hizmetler de sağlamaktadır. Müşterilerine danışmanlık hizmeti veriyor. Şirket blockchain teknolojisinden faydalanırken kullanması gereken ve ya kullanma ihtiyaçları olmayan uygulamaları en ayrıntılı şekli ile özetleyerek şirketleri bilgilendirir ve daha kaliteli ve kararlı bir uygulama için destek olurlar.

STRAT, Stratis platformu dahilinde kullanılan bir Token olarak bilinmesi ile birlikte, bu platformu kullanarak Blockchain teknolojisinden masrafsız ve kolay bir şekilde faydalanmak isteyen işletmeler vb, için bu kripto para kullanılabilir.

Stratis 21-26 Haziran tarihleri arasında bir ICO düzenlemişti, Startis platformu içerisinde kullanılacak token START için. Bu token borsalarda işlem görmeye başladığı ilk tarihten bugüne kadar toplamda %700’lük bir artış gösterdi ve dünyanın bir çok büyük kripto para borsasında listelenmeyi de başardı.

Eğer satın almak istiyorsanız, dünyadaki en hızlı işlemcili ve bir çok kripto para birimi satın alabileceğiniz Binance kripto para borsası’ndan sizler de STRAT ve diğer bir çok kripto parayı satın alabilirsiniz.

Paylaşmak İstersen

YAZAR HAKKINDA