Ripple Topluluğu Blockchain Haftası için Buluşuyor

Ripple, 11 – 17 mayıs arasında New York‘ta düzenlenecek olan Blockchain haftasına hazırlanıyor. Ünlü isimlerinde yer alacağı Blockchain etkinliğinde, log sistemi ve ve XRP token’ın bu güne kadar ki başarıları kutlanacak. Şu sıralar teknolojiyle ismi sıklıkla yan yana geçen rap sanatçısı Snoop Dogg’ta etkinlikte sahne alıcak.

Şirket twitter üzerinden 10 adet ücretsiz bilet dağıtacağını duyurdu. Davet alamayan ve bu etkinliğe gitme şansı kazanamak isteyenler ise 26 Nisan’da ve 2 Mayıs’ta düzenlenecek olan ”Trivia” yarışmasına twitter üzerinden katılması gerekiyor.

Bazı kripto borsa teori kaynaklarında konuşulan spekülasyonlara göre , 25 Mayıs’ta Ripple’ın potansiyel olarak çok büyük iş ortaklıklarına imza attığını duyurması bekleniyor. Xrp’nin global çapta gerçek zamanlı ödemeleri, düşük bütçeler karşılığında tamamlayabilmesi, dünyanın en büyük elektronik ticaret sitelerinden olan Amazon‘un geçtiğimiz seneden bu yana radarında olduğunu biliyoruz. Verge’nin de bir süre Amazon ve Paypal gibi şirketlerle ismi anılmıştı. Amazon ve Xrp iş birliği olur mu kesin olarak bilinmez fakat Amazon’un bu iş için biraz büyük olduğu düşünülüyor. Xrp’nin American Express işbirliği ve Coinbase gibi büyük bir perakende pazara dahil olması borsa değerinin yükseleceği teorilerini destekliyor. Ripple bir çok spekülasyona konu oluyor, bakalım 25 Mayıs’ta bu sorularımız cevap bulacak mı.

Paylaşmak İstersen

YAZAR HAKKINDA