Razer artık kripto borsaya giren oyunculara ücretsiz bonuslar sunmayı planlıyor.
Oyuncu donanım firması Razer, müşterilere grafik kartlarını, ödül puanları karşılığında, kazılabilen paraları kazmaya teşvik ediyor.

Razer SoftMiner uygulaması, dijital para oluşturmaya yardımcı olmak için, kullanıcının GPU’sundaki boş döngüleri kullanacak. Bu süreçte, hediye kartlarından oyun kodlarına ve Razer marka oyun donanımına kadar her şey için kullanılabilen Razer Silver puanlarını kazanacak.

Razer, masaüstü cryptocurrency madencilik uygulamalarında uzmanlaşan Gamma adlı bir şirketle ortaklık kuruyor.

Program için bazı uyarılar var. Razer, uygulamanın şu anda yalnızca haftada 5000 kullanıcıyı destekleyen bir beta sürümde olduğunu not ediyor. Ayrıca, yoğun trafik olduğunda uygulama yavaşlıyor ve bilgisayarınızın performansını kesinlikle etkiliyor.

Razer, “Razer SoftMiner, en yüksek Razer Silver verimini elde etmenizi sağlamak için GPU gücünüzün önemli bir miktarını kullanır.”

“Dolayısıyla, uygulama çalışırken, PC’niz her zamanki hızından daha yavaş çalışacaktır.”

Razer kullanıcıları, bir para birimi yerine, harcayabilecekleri bir dijital para karşılığında kripto para oluşturmak için donanımlarını kullanacaklar. Ayrıca, işlemde daha yavaş performans ve daha yüksek bir elektrik faturası ile karşı karşıya kalacaklar.

Razer, uygulamayı ilk önce hali hazırda kullanılan programları üzerinden çıkarmayı planladığı konuşulanlar arasında.

Kişisel bilgisayarlarınızı minerlara dönüştürmek hakkında fikirlerinizi bizimle paylaşın!

Paylaşmak İstersen

YAZAR HAKKINDA