Her düşüşün ardından mutlak bir çıkış yaşanır mı? Beraber üzerine biraz göz atalım. Yeni günde kripto para dünyası için biraz iç karartıcı bir tabloyla karşılaştık. Kripto para piyasaları bugün içinde biraz daha kötü görünüyor, büyük para birimleri için düşüş grafiklerini izliyoruz. Şu  anda daha derine doğru gidiyor mu bilinmez, fakat büyük para birimlerinin çoğu önemli değerlerin altına düşme riski taşıyorlar. Bu eninde sonunda bu durumun gerçekleşmesi muhtemel gibi.

Ayı Eğilimi

Bu düşüş eğilimi, Mayıs ayı ortasından bu yana piyasaları düşüşe geçirdi, şu sıralar Mayıs ayı sonuna yaklaştığımızda, tıpkı Mart ayının sonuna kadar yaşandığı gibi, yeni bir çıkış yakalamak için yeni ayın grafikleri heyecanla bekleniyor. Şu an için konuşulanlar sadece; Henüz umudumuzu kaybetmelim, iyimserlik bize bişeyler kazandıracak olmalı. Büyük bazı yatırımlar, piyasaları doğru yönde pompalayacak olması bekleniyor. Şu an ki durumlara bir bakalım.

Yazının yayınlandığı sıralarda, Bitcoin 7,392 $ değerinde ve% 6.27 oranında düşüş gösteriyor. Bitcoin 8.000 $ eşiğini geçti ve düşmeye devam ediyor. Bitcoin böyle düşmeye devam ederse ve 6.000 dolarlık bölge içindeki rakamları vurursa, bu gerçekten yıkıcı olabilir. Bu durum son yaşandığında, Bitcoin 7,000.00 $ ‘lık değerini sürdüren bazı ciddi direnişler gördü. Umarım, bu tekrar yaşanmaz.

Ethereum yine kendisi için önemli bir eşiği geride bıraktı. Yazma sırasında, Ethereum % 8.82 düşüşle 567 $ olarak kaydediliyor.

Yazma sırasında, Ripple,% 2.43 düşüşle 0.60 $ olarak değer görüyor. Düşüşü şu anda yavaş olabilir, ancak bu eğilim devam ederse, Ripple’in mayıs başında görülen yüksekliklerin neredeyse yarısı olan 0.50 dolara düşeceğini göreceğiz. Artık 1,00 dolar değerleri görünürde değil gibi, Ripple çabuk iyileşmek için mücadele edebilir.

Rakamlardan anlaşılacağı üzere, kripto para piyasası biraz karanlık bir gün geçiriyor. Bir değiş vardır ”Bir şey düşüyorsa, mutlaka yukarı çıkacağı bir nokta vardır”, bunu kripto çevrelerinde sıkça duyarız. Piyasalar fazlasıyla volatiliteye sahipken akıllıca yatırım yapmak en doğrusu olacaktır. Kırılma noktası sizce ne olacak fikirlerinizi lütfen yorumlarda bizimle paylaşın.

Paylaşmak İstersen

YAZAR HAKKINDA