Facebook’un blockchain grubunun şu anda kırktan fazla çalışanı olduğu bilinmekte. Bloomer ise, bir WhatsApp kripto iş kolu olarak karşımıza çıkıyor.

Kaynaklar, tüm kullanıcılar için çok yararlı olduğunu kaydediyor.

Bu proje pazarda ilk olacak. Hindistan’da 200 milyondan fazla kullanıcı ve ülkenin havale piyasası. 69 milyar dolardan fazla. Çok büyük bir sayı değil mi?

Facebook, whatsapp transferleri için kendi kripto para birimini geliştiriyor. Bu biraz zaman meselesi. Bir ülke olarak, çok geç değil!

İstek: Lütfen bankacılık kısıtlamasını kaldırın!

Bu tweetler Hindistanlı kripto geliştiricileri tarafından paylaşılmakta.

Facebook, Finansman ve Blockchain içine hızlıca dalmaya hazırlanıyor. Facebook tarafından rakipsiz eylemlerin oluşturulması, her ikisinin de finansal hizmetler alanına gönderilmesi planlanıyor.

Bu yılın Mayıs ayında, Marcus Facebook’un Messenger’ının başında olan kişi olarak biliniyordu.

Yeni bir meydan okuma zamanı! Messenger’ı yöneten dört muhteşem yıldan sonra, küçük bir grup kuracağım. Beraber çalıştığımız Messenger ekibimi özleyeceğim, ama ilerideki yolculuk hakkında oldukça heyecanlıyım. Tam notum: https://www.facebook.com/davidm/posts/10160585531500195

Facebook CEO’su Mark Zuckerberg, ilk kez 2018 misyon bildirisinde blockchain’e olan ilgisini dile getirdi ve blok zincirinin ve diğer merkezsiz log teknolojilerinin olumlu ve olumsuz yönlerini araştırmak istediğini söyledi.

Facebook sözcüsü Bloomberg’e yaptığı açıklamada, “Diğer birçok şirket gibi, Facebook blockchain teknolojisinin gücünü kullanmanın yollarını araştırıyor” dedi. “Bu yeni küçük ekip birçok farklı uygulamayı araştırıyor. Paylaşmak için şuan için fazla bir şeyimiz yok. ” diye eklemişti.

kaynak: financemagnates

Paylaşmak İstersen

YAZAR HAKKINDA