block-chain.com tam olarak 1.000.000 Dolar’a satın alındı piyasada çok ses getiren bu satış kripto dünyasındaki en büyük alan adı satışı oldu. Coin Desk sponsorluğunda olan bu sene 4.sü yapılan Consensus zirvesinde açıklandığına göre bir grup yatırımcı block-chain.com alan ismini satın aldı.

Başka Satılan Alan Adları Oldu mu?

Evet, bundan öncesinde hatta rekoru elinde tutan alan adı btc.com önce 2014 yılında 1.1 Milyon Dolar‘a satılmıştı, daha sonrasında ise aynı domain 2017 yılında 2 Milyon Dolar‘a satıldı. Block-chain.com ise blockchain ve kripto para endüstrisindeki en büyük portallarından biri olmayı istiyor, ve siteyi anında işleve geçirdiler. Aynı bizim ve bizim gibi portallar gibi kripto para camiası ile ilgili haberler yayınlayan sürekli bilgi paylaşımında bulunan bir portal olmayı hedeflemektedir.

Projenin yatırımcılarının vizyonu tüm kripto para meraklıları için tek bir portal olmak, ihtiyaç duyabileceği herşeyin tek bir portaldan karşılanmasını sağlamak.

  • Mevcüt tüm coinlerin güncel fiyatları
  • Sektördeki en son ve güncel haberler
  • Coin – Market – Borsa analizleri
  • Popüler olan ICO projeleri
  • Blockchain teknolojisi üzerine çalışmalar yapan insanlar hakkında detaylı bilgiler

Her block-chain.com kullanıcısı ayrıca sitede yazı yayınlayarak, bu yazıları paylaşarak siteye sağladığı her etkileşim için bc token kazanmaktadır. Yatırımcılar ve kurucular bu yıl içerisindeki projeler arasında birinci sırayı almak için ve projelerini güvence altına almak için projeye 7 Milyon Dolar’dan fazla yatırım yapmayı planlıyorlar.

Paylaşmak İstersen

YAZAR HAKKINDA