Bitcoin, Kasımda büyük oranda değer kaybetti.
Boğalar, istikrar için tırmanırken, henüz görünemeyen alt kısımla alakalı soru işaretleri oluşuyor.
Piyasa kapitalizasyonuyla en büyük kripto para birimi ve dünyaya blok zincirini veren para olan Bitcoin, Kasım ayındaki değerinin yüzde 37’sini kaybetti, fiyatlar sabit kalmaya devam edemedi, fiyatlar yükselmeye başladıktan sonra tekrar düştü Hafta boyunca 4.000 $ ‘ın üzerinde seyretti.

BTC / USD, düşük hacimler ve volatilitesi olan kriptolar için daha düşük volatilite ile birlikte günde 3,942 $ ‘dan neredeyse yüzde bir aşağıda görünüyor, ancak gün içinde % 0.3’ ten az bir oranda işlem görüyor.

Çizelgenin çeşitli zaman çerçevelerine hızlı bir bakış, bize, volatilitenin Kasım ayından sonra satılmasına rağmen, hiçbir zaman uzun vadeli bir ortalamanın bulunmadığını gösteriyor.

BTC son günlere farklı şekil alabilir ve hatta kırılabilir ve geçen hafta belirtildiği gibi 3.000 $ ‘a düşebilir. Morgan Creek Capital Management’ın CEO’su Mark Yusko gibi uzmanlar bile en büyük dijital madeni para için uzun vadeli bir değer olduğuna ve hala cebinizin bir köşesinde olması gerektiğine inanıyorlar.

Morgan Creek Capital Management’ın CEO’su Mark Yusko gibi uzmanlar bile en büyük dijital madeni para için uzun vadeli bir değer olduğuna ve hala cebinizin bir köşesinde olması gerektiğine inanıyorlar.

Paylaşmak İstersen

YAZAR HAKKINDA