Brian Kelly abimiz diyor ki; Bitcoin Cash Bitcoinden daha fazla kullanılabilir! Peki kimdir bu Brian Kelly!

Brian Kelly

Bu abimiz tamamen kripto paralara odaklanmış bir yatırım şirketinin BKCM LLC kurucusu ve CEO’sudur. Daha öncesinde söylediği sözlerle de gündeme gelmiş, bitcoin için internetin 1980’li yılları, daha hala ilk aşamalarında sözüyle de çok bilinen yatırımcı bir abimizdir.

– Bir coin ile ilgili olumsuz haberlerin çıktığı an, satın almak için en doğru zamandır

Cumartesi günü Bitcoin Cash madencilerinin geliştirme fonu için destek sağlamak amaçlı bir toplantı düzenlediklerini bildirdi. Madencilerin aldıkları ödülden bir kısmını ayırıp, BCH ekosisteminin büyümesi için yatırım yapmak istediklerini dile getirdi. Bu hareket BCH değerinin yükselmesine neden olabilir.

Blockchainler nasıl değer kazanıyor? Faydalılığın değere dönüştüğü durumlarda daha fazla kullanım durumu elde edersiniz. Bu, Bitcoin Cash için iyi bir etki olabilir.

Bitcoin Cash 2017 Yılı ortalarında kurulmuş P2P bir dijital para birimidir. Belirli kurallar dahilinde BCH ile daha fazla işlemin daha hızlı yapılması işlevselliği artırılmıştır.

Bitcoin Cash 15 Mayıs günü Hard Fork’a doğru gitti. Ağa işlem komutu (opcodes) eklemek ve 32Mb’ye kadar Bitcoin Cash blockchain üzerindeki blok boyutlarını yükseltmek için başlatılacak olan Hard Fork beraberinde, işlem verimliliğini ve tabi ki ölçeklenebilirliği geliştirmek için tasarlanıyor. Bu yazının devamı için ilgili İçeriğimize göz atabilirsiniz.

15 Mayıs BCH Hard Fork’u

Paylaşmak İstersen

YAZAR HAKKINDA