Bitcoin Cash Hard Fork’u Bugün! Bitcoin Cash 15 Mayıs günü Hard Fork’a doğru gidiyor. Ağa işlem komutu (opcodes) eklemek ve 32Mb’ye kadar Bitcoin Cash blockchain üzerindeki blok boyutlarını yükseltmek için başlatılacak olan Hard Fork beraberinde, işlem verimliliğini ve tabi ki ölçeklenebilirliği geliştirmek için tasarlanıyor.

Bitcoin Cash Borsasını Etkileyecek mi ?

Hard Fork, Türkiye saati ile 19:00’da gerçekleşecek. Öğleden sonra Bitcoin Cash ağında hareketlilik olacağı bekleniyor. Bu fiyatının artmasına yol açabileceği gibi, oluşturulacak fork durumuna yaklaştıkça yükselme belirtilerine dikkat ederek hareket etmek gerektiğini, çünkü fiyatların aşağıya düşebileceğide belirtildi.

Bitcoin Cash ekibi bu etkiyi en aza indirgemeyi amaçlarken, teoride, kullanıcıların node’ları ilgilendiren kısmında zamanında güncellendiğini varsayarak, bu durumun Bitcoin Cash ağı üzerinde büyük bir etki oluşturmayacağını planlamışlar. Bitcoin Cash borsalarda yerini koruyabilecek mi bu konu merak kaynağı. Bitcoin Cash Node’ları daha ayrıntılı bilgi için buraya göz atabilirler

Bitcoin Cash Şuan Ne Durumda ?

Genel olarak, Bitcoin Cash’in değeri, bir kaç farklı şeyin sebep gösterilmesiyle, geçtiğimiz bir hafta sonu boyunca azaldı. Bunun Güney Koreli kripto borsası UPbit’le alakalı olduğu konuşuluyor. UPbit, sahip olmadıkları madeni paraların muhasebeleştirilmesiyle suçlanıyor, bu haber patlak verdikten daha sonra, insanlar paniğe kapıldı ve böylece pazarlar düşüş yönünde hareketler gördüler.

Yazının yazıldığı sırada , Bitcoin Cash $1.443,34 $ değerinde ve% 3.28 oranında artış gösteriyor. On gün önce, Bitcoin Cash, 1.818.63 $ dolaylarında seyrediyordu. Bu nedenle, bugünlerde fiyatının son zamanlarda Bitcoin Cash’in en yüksek seviyelerine ulaştığı görülüyor. Durumun Hard Fork ile iyi gittiğini varsayarsak, Bitcoin Cash tarafında bazı pozitif hareketler gerçekleştirdiğini görebiliriz. Şimdilik, Bitcoin Cash’in hareketlerini izleyeceğiz ve Hard Fork’un ne getireceğini bekleyeceğiz.

 

Paylaşmak İstersen

YAZAR HAKKINDA