Bitcoin, bu hafta kripto pazarında olduğu gibi birkaç destek seviyesini kırdı.

3,633 dolarda kırılan destek için analistler, bir sonraki BTC-USD direnç fiyatını 4.400 $ olarak belirttiler.

Bu %20’lik tırmanış çok iddialı görünüyor, BTC’yi tekrar bu seviyeye yükseltmek daha fazla zaman alacak ve 2019’a kadar gerçekleşmeyecek gibi gözüküyor.

Bu fikir, özel yatırım toplulukları arasında derinlemesine tartışılmakta.

Kripto seyri, şimdi yeşilde, üç düz gün gördü; Olabilecek herhangi bir kurtarma işlemi, Bitcoin ile başlamalıdır.

Bu nedenle, yükseliş BTC-USD fiyatı, piyasadaki iyileşmeyi daha da sulu hale getiriyor. Kripto alanı içindeki oldukça berrak teknik analizler, BTC fiyatlarının bu haftaki kazanımların üstünde, %20’den fazla yükselmesini gerektiriyor.

BTC’nin, 4.000 $ ‘ın üzerinde bir fiyat öngören analistlerin başında, belki de kripto haberlerinin önde gelen sitesi olan Coindesk’te yayınlandı. Tabii ki, bu analistin haklı olduğu anlamına gelmez, fakat saatlik ve günlük grafiklerde, BTC-USD’nin 3.633 $ ‘lık bir direnç çizgisine çarptığını ve bunun üzerinde kırıldığını gösteren işaretler var.

Ve yazının özeti:

Salı gününün 3,633 $ ‘ın yukarısındaki düşüş, kısa vadeli düşüş eğilimi trendini doğruladı.

BTC-USD, önümüzdeki 48 saat içinde 4.000 $ ‘lık psikolojik seviyeyi test edecek ve bir sonraki hedef 4,410 $’ lık (29 Kasım’daki yüksek) direnç olacak.

Günlük olarak 3,633 doların altına düşmesi, yükseliş senaryosunu zayıflatacak, ancak kısa vadede olası görünmeyecek.

Sadece BTC-USD’nin 3.633 $ ‘lık direnci kırmasına değil, aynı zamanda tüm kripto endüstrisinin piyasa dolaşımına dikkat çekiyor. 100 milyar dolara yaklaştı ve hemen geri düştü (coinmarketcap’a göre üstüne yaklaşık 25 milyar dolar ekledi).

Paylaşmak İstersen

YAZAR HAKKINDA